SAMANTA KARAVELLA INJORON KEQ FJOLLËN DHE ADELINËN/ Kjo video i tregon të gjitha! – AlpeGossip
SAMANTA KARAVELLA INJORON KEQ FJOLLËN DHE ADELINËN/ Kjo video i tregon të gjitha!

SAMANTA KARAVELLA INJORON KEQ FJOLLËN DHE ADELINËN/ Kjo video i tregon të gjitha!

Samanta Karavella njihet si një nga artistet shqiptare që ka marrëdhënie të mira me koleget.

Përpos sherrit me Ronela Hajatin, asnjë konflikt tjetër nuk është bërë publik.

Megjithatë një intervistë e fundit e këngëtares na bëri të dyshojmë se mes saj dhe dy kolegeve, Fjolla Morina dhe Adelina Berisha, ka ndodhur diçka.

Samanta ishte e ftuar këtë javë në rubrikën “Kë zgjedh” dhe e kishte për detyrë që të zgjedhte mes kolegëve të saj këngëtarë.

Por kur erdhi puna për të zgjedhur mes Adelina Berishës dhe Fjolla Morinës, përgjigja e Samantës ishte epike: PAS!

Për më tepër ndiqeni në minutën e 3-të