“DORËZOHET” FRANCESKA JAÇE/ Prezanton të dashurin për Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
“DORËZOHET” FRANCESKA JAÇE/ Prezanton të dashurin për Shën Valentin (FOTO)

“DORËZOHET” FRANCESKA JAÇE/ Prezanton të dashurin për Shën Valentin (FOTO)

Këtë 14 shkurt nuk kanë munguar postimet dedikuar njerëzve të zemrës. Dhe më tepër nga të gjithë kureshtjen e kanë shtuar vajzat VIP-e të ‘deklaruara’ si beqare.

Ish banorja e Big Borther dhe një nga femrat më sexy të përfolura në median rozë, Françeska Jaçe ka provokuar me postimin e saj të fundit.

E veshur me bikini të kuqe ajo mban përqafuar një arush.

‘Me të dashurin tim’- shkruan modelja. Ish banorja  nuk ka dashur të tregojë më tepër dhe lë sërish në pikëpyetje faktin nëse një person që i ngroh zemrën ika bërë këtë dhuratë të bukur për ditën e të dashuruarve.