Era Istrefi ekspozon gjoksin me trendin “SEKSI” rrobave të banjës dhe ÇMENDI rrjetin – AlpeGossip
Era Istrefi ekspozon gjoksin me trendin “SEKSI” rrobave të banjës dhe ÇMENDI rrjetin

Era Istrefi ekspozon gjoksin me trendin “SEKSI” rrobave të banjës dhe ÇMENDI rrjetin

Temperaturat janë rritur, vera ka mbërritur zyrtarisht dhe tashmë që jemi në korrik, fotot tunduese të femrave të famshme, po i shohim ngado.

Së fundi, një foto e Era istrefit në Instagram po i çmend gjithë ndjekësit e saj, pasi këngëtarja shqiptare ka guxuar duke ekspozuar gjoksin.

E veshur me një palë rroba banje në ngjyrë portokalli, Era nuk e ka aspak problem që pjesa e poshtme e gjoksit i ka dalë sheshit.

Bukuroshja shqiptare ka pozuar nga Gjermania, aty ku thuhet se po xhiron klipin e saj më të ri.

Me siguri që pas kësaj fotove, trendi i këtyre rroba banjeve do të përdoret gjerësisht nga personazhet e famshme.