Noizy kush? Kur të mësoni sa paguhet ky reper shqiptar në koncerte, do të mbeteni pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Noizy kush? Kur të mësoni sa paguhet ky reper shqiptar në koncerte, do të mbeteni pa fjalë (FOTO)

Noizy kush? Kur të mësoni sa paguhet ky reper shqiptar në koncerte, do të mbeteni pa fjalë (FOTO)

Ai është goxha i pëlqyer, por shifrat që kërkonte për një koncert nuk i dinim saktësisht. Vjen rrallë në Shqipëri dhe rrallë shfaqej edhe në rrjetet sociale. Megjithatë kohët e fundit emri i tij po përmendet gjithnjë e më shumë. Jo vetëm për koncertet por edhe për shumën që merr për një të tillë. Unikkatil jo vetëm arrin të mbledhë mijëra persona në një koncert të tijin, por paguhet me një shifër marramendëse. Nëse deri më sot mendonit se Noizy ishte reperi më i paguar në Shqipëri, shifrat tregojnë të kundërtën. Mediat kosovare zbulojnë se ndryshe nga reperat e tjerë, pagesa e të cilëve varion nga 1000 deri në 10.000 euro, për të patur Unikkatilin gjatë verës duhet paguar 100.000 euro.