NUK PRITEJ/ MC Kresha planifikon ta lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë (FOTO) – AlpeGossip
NUK PRITEJ/ MC Kresha planifikon ta lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë (FOTO)

NUK PRITEJ/ MC Kresha planifikon ta lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë (FOTO)

MC Kresha ka zbuluar planet për të ardhmen.

MC Kresha ka treguar se jo çdo herë do të mbetet një artist repi.

Në emisionin ‘Oxygen’ me Besim Dinën, Kresha ka treguar se ai jo çdo herë mund të jetë një rap artist, përcjell Gazeta Express.

“S’mund të këndoj rap kur të krijoj familje dhe fëmijët e mi t’i bëjnë 20 vjet”, ka thënë Kresha, duke zbuluar se ai në të ardhmen, pas muzikës, do të bëhet menaxher futbolli