PENDOHET PËR NDARJEN NGA BRAD PITT/ Angelina Jolie ndjen mungesën e tij - AlpeGossip
PENDOHET PËR NDARJEN NGA BRAD PITT/ Angelina Jolie ndjen mungesën e tij

PENDOHET PËR NDARJEN NGA BRAD PITT/ Angelina Jolie ndjen mungesën e tij

Sa më shumë kalon koha që nga ndarja e saj nga Brad Pitt, duket se Anglina Jolie e ndjen akoma dhe më shumë mungesën e tij.

Një person i afërt i aktores së njohur, ka thënë për ‘HollywoodLife’ se Angelina është penduar shumë për ndarjen.

“Ka ditë kur ajo pyet shpesh nëse ka bërë zgjedhjen e duhur për familjen e saj. I mungojnë shumë gjëra nga Brad, duke filluar që nga zgjimi pranë tij deri tek e qeshura me fëmijët.

Angelina e di se Brad dha gjiithçka nga vetja për të qenë një baba i mirë dhe se ndoshta ajo ka bërë një gabim të madh që është ndarë prej tij”, – ka thënë i njëjti burim.

Megjithatë kjo nuk do të thotë se ata të dy do të rikthehen sërish bashkë. Të gjithë miqtë e Jolie thonë se ajo nuk është gati të bëjë një lëvizje drejt rikthimit me Brad Pitt.