Oriola Marashi ka vendosur t’iu çmendë, hap këmbët dhe ju tregon “parajsën” (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi ka vendosur t’iu çmendë, hap këmbët dhe ju tregon “parajsën” (FOTO)

Oriola Marashi ka vendosur t’iu çmendë, hap këmbët dhe ju tregon “parajsën” (FOTO)

Modelja Oriola Marashi është në kulmin e suksesit.
Ajo ka realizuar setin më të ri fotografik dhe pamjet ju lënë pa fjalë. Pasi ndahu një foto ku pozonte veshur me tanga dhe gjoksin jashtë, këtë herë ndryshon pozicion.

Me këmbët hapur në një gur deti ajo ka lënë të gjithë pa frymë. Oriola di si të qëndrojë në qendër të parajsës. Dhe fotoja e fundit i thotë të gjitha.