Komentuesi i thotë: “Paska dal pa mendje deveja”, i kthehet Zaimina me komentin EPIK: “Kena bo…” – AlpeGossip
Komentuesi i thotë: “Paska dal pa mendje deveja”, i kthehet Zaimina me komentin EPIK: “Kena bo…”

Komentuesi i thotë: “Paska dal pa mendje deveja”, i kthehet Zaimina me komentin EPIK: “Kena bo…”

Vip-at e adhurojnë faktin që të postojnë foto të bukura nëpër rrjetet sociale nga pushimet e tyre në vendet turistike por nuk mungojnë rastet kur detajet e vogla shkaktojnë të qeshura.

Një episod i tillë ka ndodhur edhe me këngëtaren seksi Zaimina Vasjari e cila së fundmi mesa duket ndodhet për pushime në vendet Arabike.

Teksa ka postuar një foto tejet artistike në Instagram dhe në plan shihet dhe një deve një komentues i shkruan këngëtares: “Paska dalë pa menje deveja”.

Zaimina ka kthyer vërtet një përgjigje nga ato që shkaktojnë të qeshura duke shkruar: “Kena bo llafe”.