“O Dhurata më ndihmo si quhet fjala …”/ Harrojeni GAFËN e Eneda Tarifës, tani plasi gallata me shqiptaren Eleni Foureira (VIDEO) – AlpeGossip
“O Dhurata më ndihmo si quhet fjala …”/ Harrojeni GAFËN e Eneda Tarifës, tani plasi gallata me shqiptaren Eleni Foureira (VIDEO)

“O Dhurata më ndihmo si quhet fjala …”/ Harrojeni GAFËN e Eneda Tarifës, tani plasi gallata me shqiptaren Eleni Foureira (VIDEO)

Një ndër videot më të komentuara ndonjëherë nga rrjetet sociale dhe imituar nga të gjithë ishte videoja e famshme e Eneda Tarifës. Të gjithë me siguri e mbani mend: ‘O Dhurata më ndihmo si quhet fjala…’ etj etj.

Por si duket një video tjetër u bë dhe do bëhet akoma më virale. Ajo është nga këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira, e cila përfaqëson Qipron në Eurovision 2018.

Në videon më poshtë do shihni teksa Eleni pyetet çfarë do të thotë me: “Yeah, yeah fugeo” dhe pa faj ajo e përkëthen në anglisht dhe thotë: “Yeah, yeah fire”.

Mënyra si e thotë apo pyetja e pa kuptimtë e gazetarit ka bërë që videoja të bëhet virale dhe të plasë gallata në internet. Epo tani Eneda na fal por po merremi pak me Elenin!