MËNGJESI MË I BUKUR/ Miriami e nis ditën me vogëlushin Duam (FOTO) – AlpeGossip
MËNGJESI MË I BUKUR/ Miriami e nis ditën me vogëlushin Duam (FOTO)

MËNGJESI MË I BUKUR/ Miriami e nis ditën me vogëlushin Duam (FOTO)

Në janar çifti shumë i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë të Duamit. Ndonëse portretin e vogëlushit kanë zgjedhur mos ta tregojnë në rrjete sociale, pozat me vogëlushin nuk kanë munguar.

Mëngjesin e sotëm, Miriami ka postuar dy foto ku tregon se kafen e mëngjesit po e konsumon me Duamin.

“Kafen e mëngjesit me arushin tim”, shkruan këngëtarja krah njërit postim ku shfaqet duke e mbajtur vogëlushin në prehër. Ndërsa në një postim tjetër Miriami tregon duart e tij të vogla.