Erion Braçe çmendet pas këngës së re të Elvana Gjatës, shihni ç’thotë për të: Duhet ta… – AlpeGossip
Erion Braçe çmendet pas këngës së re të Elvana Gjatës, shihni ç’thotë për të: Duhet ta…

Erion Braçe çmendet pas këngës së re të Elvana Gjatës, shihni ç’thotë për të: Duhet ta…

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Elvana Gjata publikoi këngën e saj të re në bashkëpunim me reperin Ledri Vula dhe këngëtarin John Shahun, që u prit mjaft mirë nga fansat e saj. Kënga deri tani ka grumbulluar shumë klikime në Youtube dhe është kthyer në një hit.

Mesa duket një fans i madh i këngës së Elvanës është edhe deputeti i njohur Erion Braçe i cili ka ngelur i mahnitur pas saj. Ai ka shpërndarë në profilin e tij në instagram videon e kënges dhe u ka bënë thirrje të gjithëve që ta dëgjojnë.

“Degjojeni! Degjoni liriken, zërat si melodi! Do bindeni qe ka gjera shume here me te bukura se lehjet e qenve! Dhe, nese do i ktheheni cdo qeni qe leh, do humbni gjera te tilla te bukura!”- shkruan deputeti krahas postimi ku ka bashkëngjitur videon e këngës.