Ish-kryeministri i Kosovës feston ditëlindjen, duket mrekullueshëm me familje (Foto) – AlpeGossip
Ish-kryeministri i Kosovës feston ditëlindjen, duket mrekullueshëm me familje (Foto)

Ish-kryeministri i Kosovës feston ditëlindjen, duket mrekullueshëm me familje (Foto)

Ish-kryeministri i vendit, Bajram Kosumi feston sot ditëlindjen e 58-të.

Kosumi ka zgjedhur që këtë ditëlindje si shumë të tjera ta festojë me familjen e tij fantastike. Bashkë me gruan dhe katër vajzat e tij, ish-kryeministri ka realizuar një fotografi të përkryer, transmeton Indeksonline.

Ai gjithashtu ka shkruar se familja është prehja më e këndshme dhe më e lumtur në të gjitha situatat.

Postimi i plotë:

Sot, 20 mars, me familjen time te mrekullueshme duke festuar ditelindjen time te 58. Familja eshte prehja me e kendshme dhe me e lumtur ne te gjitha situatat.