NXEHET KEQ RONELA HAJATI/ Çfarë e ka zhgënjyer kaq shumë këngëtaren – AlpeGossip
NXEHET KEQ RONELA HAJATI/ Çfarë e ka zhgënjyer kaq shumë këngëtaren

NXEHET KEQ RONELA HAJATI/ Çfarë e ka zhgënjyer kaq shumë këngëtaren

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Ronela Hajati, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto ose video nga më të ndryshmet, të cilat pëlqehen shumë nga fansat.

Së fundmi këngëtarja e ka përdorur llogarinë e saj të Instagramit për të shprehur zhgënjimin që siç duket ka pësuar së fundmi nga miq të afërt. “Ka periudha në jetë kur sheh miqtë e tu të vërtetë… dhe plehrat për të cilat investove kohë, para dhe dashuri”- shkruan Ronela.

Ajo nuk ka përmendur ndonjë emër po mesa duket është zhgënjyer keq fare!