U AKUZUA SE PËRDORI “PHOTOSHOP”/ Zanfina Ismaili tregon të vërtetën (VIDEO) – AlpeGossip
U AKUZUA SE PËRDORI “PHOTOSHOP”/ Zanfina Ismaili tregon të vërtetën (VIDEO)

U AKUZUA SE PËRDORI “PHOTOSHOP”/ Zanfina Ismaili tregon të vërtetën (VIDEO)

Zanfina Ismaili në intervistën e saj për “Mirage”, rrëfeu gjithçka nga jeta private dhe ajo profesionale.

Ndër të tjera, këngëtarja për herë të parë ka folur rreth lidhjes 11 vjeçare me Faton Shoshin dhe shkaqet që çuan deri tek ndarja.

Në rrjete sociale, Zanfina ishte akuzuar për përdorim të fotoshopit në një fotografi dhe tregoi se si qëndron e vërteta rreth saj.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni se a kishte përdorur në të vërtetë Zanfina fotoshop.