DO TË RRËNQETHENI/ Pak para Eurovizionit, gruaja me aftësi të kufizuara i bën një SUPRIZË Eugent Bushpepës (VIDEO) – AlpeGossip
DO TË RRËNQETHENI/ Pak para Eurovizionit, gruaja me aftësi të kufizuara i bën një SUPRIZË Eugent Bushpepës (VIDEO)

DO TË RRËNQETHENI/ Pak para Eurovizionit, gruaja me aftësi të kufizuara i bën një SUPRIZË Eugent Bushpepës (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në Lisbonë është mbajtur konferenca për mediat e këngëtarëve pjesëmarrës në Eurovizion.

Përfaqësuesi i Shqipërisë Eugent Bushpepa ka marrë një surprizë shumë të veçantë gjatë kësaj conference. Një grua me aftësi të kufizuara i ka dhënë një dhuratë simbolike për ti uruar fat.

Ka qenë ky një moment shumë emocionues, të cilin Eugenti e ka shpërndarë në rrjetet sociale dhe veç kësaj pavarësisht se gruaja ishte e huajë, i ka thënë në gjuhën shqipe se i pëlqen kënga e tij “Mall”.

Le të shpresojmë që kjo dhuratë do të jetë vërtetë fatsjellëse për Eugentin.

After his press conference, Eugent has received a very meaningful present 🤗. #allaboard

Gepostet von Eugent Bushpepa am Mittwoch, 2. Mai 2018