SHERR MES KËNGËTARESH? Dueti i Fjolla Morinës me Ingrit Gjonin nuk do realizohet – AlpeGossip
SHERR MES KËNGËTARESH? Dueti i Fjolla Morinës me Ingrit Gjonin nuk do realizohet

SHERR MES KËNGËTARESH? Dueti i Fjolla Morinës me Ingrit Gjonin nuk do realizohet

Para pak kohësh po përflitej për një duet mes Fjolla Morinës dhe Ingrit Gjonit, që duket se nuk do të realizohet.

Projekti me tekst eksplicit nga Fifi nuk është përshtatur për këngëtaret, ndonëse kanë pothuajse të njëjtin stil.

Prive ka konfirmuar se dueti i tyre nuk do të realizohet dhe kënga ka mbëtur në arkivë. Nuk bëhet fjalë për mosmarrëveshje mes artisteve pasi vazhdojnë të ruajnë shoqërinë si më parë.

Ndërkohë, Fjolla ka njoftuar që brenda pak ditëve do të sjellë këngën e saj solo të titulluar “Fustani”.