MALE DHE NATYRË/ Këto janë pozat që kanë fiksuar “keq” vipa-t: Nga Butrinti tek Nora – AlpeGossip
MALE DHE NATYRË/ Këto janë pozat që kanë fiksuar “keq” vipa-t: Nga Butrinti tek Nora

MALE DHE NATYRË/ Këto janë pozat që kanë fiksuar “keq” vipa-t: Nga Butrinti tek Nora

Vjeshta është periudha e duhur për të realizuar foton perfekte. Gjethet kafe përtokë dhe ngjyrat e stinës bëjnë të mundur që të realizoni pozat më fantastike dhe të adhurueshme.

Nëse jeni duke bërë shëtitje në një pyll ose mal me shumë gjethe të rëna, mos nguroni të realizoni një foto.

Këtë gjë kanë bërë edhe personazhet njohur të ekranit shqiptar, të cilët këto ditë na kanë sjellë vjeshtën më pranë se kurrë me fotot e tyre të mrekullueshme.

Pjesa më e madhe e tyre kanë shkuar në mal për të realizuar projektet, megjithatë nuk kanë humbur mundësinë për të bërë foto. Këtij “fiksimi” nuk i kanë shpëtuar as meshkujt.Reperate  njohur kanë realizuar foto për tu patur zili.

Ne iu njohim  me dia prej vipa-ve që zgjodhën natyrën në sezonin e vjeshtës për të na dhuruar disa foto.

Noizy

Eni Koçi

Nora Istrefi

Annais Lika

Butrint Imeri

Genc Pervulkaj

Argjentina Ramosaj

Enca

/AlpeNews.al