PAS DIVORCIT/ Arbana Osmani në një romancë të re. Ja regjisori që i ka rrëmbyer zemrën - AlpeGossip
PAS DIVORCIT/ Arbana Osmani në një romancë të re. Ja regjisori që i ka rrëmbyer zemrën

PAS DIVORCIT/ Arbana Osmani në një romancë të re. Ja regjisori që i ka rrëmbyer zemrën

Arbana Osmani pak muaj pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, Ardit Kero, me të cilin ka edhe një djalë, thuhet se ka nisur një histori të re dashurie.

Sipas burimeve të “Vip Magazine”, moderatorja e “Dua të të bën të lumtur” ka lënë pas krahëve lidhjen 16-vjeçare dhe prej pak kohësh përflitet mund të jetë lidhur me Eduart Grishajn, regjisorin e programit të saj.

Gjithçka mbetet në kuadër të hamendësimeve, përsa kohë që asnjë nga protagonistët nuk ka reaguar mbi thashethemet më të fundit.