Në një DHOMË me Noizyn, shihni ç’bën vajza Sabianit mbi shtrat (VIDEO) – AlpeGossip
Në një DHOMË me Noizyn, shihni ç’bën vajza Sabianit mbi shtrat (VIDEO)

Në një DHOMË me Noizyn, shihni ç’bën vajza Sabianit mbi shtrat (VIDEO)

Prej kohësh tashmë edhe vajza e Sabianit, modelja e shumë komentuar për fotot super seksi, Keisi Medini është bërë pjesë e OTR. Pak ditë më parë tërhoqi shumë vëmendjen një imazh i publikuar nga Noizy ku shfaqej Keisi me bikini në një dhomë dhe u tha se modelja po bën set fotografik. Por e vërteta është komplet tjetër.

 

Noizy ka zbuluar sot se ka gati klipin e ri dhe në të do shohim Keisin. Modelja shfaqet mbi shtrat duke kërcyer e veshur me bikini të zeza. Kënga quhet “Luj edhe pak”. Si thoni ju t’ja nisim me armaturen e lehtw? Sa per nxemje, kur ta publikojme?”, pyet Noizy fansat ndërkohë që pak nga klipi mund ta shihni më poshtë.