Armina Mevlani feston sot ditëlindjen! Shikoni dhuratën e VEÇANTË që i ka bërë Shkëlzeni (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani feston sot ditëlindjen! Shikoni dhuratën e VEÇANTË që i ka bërë Shkëlzeni (FOTO)

Armina Mevlani feston sot ditëlindjen! Shikoni dhuratën e VEÇANTË që i ka bërë Shkëlzeni (FOTO)

Armina Mevlani është një nga figurat televizive më të dashura, dhe sot feston ditëlindjen. Armina e ka filluar ditën duke falenderuar njerëzit më të rëndësishëm në jetën e saj. Më anë të disa kujtimeve që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj, bukuroshja ka zbuluar disa momente tepër interesante nga ditëlindjet e viteve të kaluara, si dhe raportit që me Shkëlzenin.

Mirëpo përveç kujtimeve të bukura të gjithë po prisnim dhe dhuratën e Shkëlzenit, e cila duket se sapo i ka ardhur Arminës. Një buqetë e madhe në formë zemre me trëndafila rozë, ndodhet poshtë këmbëve të Arminës, e cila e ka shpërndarë menjëherë në rrjete sociale ku e ka treguar se ato ishin lulet e saj të preferuara të ardhura nga “zemra” e saj.

“Lulet e mia të preferuara nga zemra ime… Ndihem kaq e vlerësuar…” – shkruan ajo mbi videon e postuar ku tregon lule/AlpeNews.al/