DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Angela Martini publikon FOTO nga plazhi, por e gjithë vëmendja shkon te gjoksi – AlpeGossip
DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Angela Martini publikon FOTO nga plazhi, por e gjithë vëmendja shkon te gjoksi

DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Angela Martini publikon FOTO nga plazhi, por e gjithë vëmendja shkon te gjoksi

Angela Martini është një ndër modelet më të ndjekura në rrjetet sociale, e cila nuk heziton të publikojë shpeh foto provokuese nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto duke shijuar pushimet e verës, por e gjithë vëmendja e rrjetit shkon te gjoksi i saj. Angela vitin e fundit nisi karrierën e saj si shkrimtare dhe botoi librin e saj të parë.

Bukuroshja shqiptare bie në sy për përmasat e gjoksit të saj, ndërsa përshendet fansat me foton e mëposhtme.
Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_7.jpg
Screenshot_8.jpg