PUBLIKOHEN MOMENTET ROMANTIKE TË TYRE/ Jessie J dhe partneri i saj kalojnë pushimet në “Disneyland” – AlpeGossip
PUBLIKOHEN MOMENTET ROMANTIKE TË TYRE/ Jessie J dhe partneri i saj kalojnë pushimet në “Disneyland”

PUBLIKOHEN MOMENTET ROMANTIKE TË TYRE/ Jessie J dhe partneri i saj kalojnë pushimet në “Disneyland”

Jessie J dhe Channing Tatum kanë udhëtuar së fundmi në ‘Disneyland’ së bashku. Ata nuk i kanë shpëtuar paparacëve që kanë shkrepur disa foto shumë të ëmbla të çiftit. Dy të rinjtë shfaqen gjatë gjithë kohës duke u përqafuar dhe duke dhënë dashuri për njëri-tjetrit me mënyra nga më romantiket. Të dy ishin veshur thjeshtë dhe duket se kanë shijuar në maksimum qëndrimin së bashku në parkun më të madh të lojërave.