Sot është një nga moderatorët më të dashur, por e mbani mend si ka qenë dikur Ardit Gjebrea? (FOTO) – AlpeGossip
Sot është një nga moderatorët më të dashur, por e mbani mend si ka qenë dikur Ardit Gjebrea? (FOTO)

Sot është një nga moderatorët më të dashur, por e mbani mend si ka qenë dikur Ardit Gjebrea? (FOTO)

Ai sot është një nga moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. E shohim të djelave në emisionin e tij “E diela shqiptare”.

Tashmë e shohiim të kuruar në daljet e tij dhe me flokë të shkurtër. Bëhet fjalë për Ardit Gjebrean.

Ndoshta se mbani mend Arditin e kohëve të mëparshme me shumë flokë dhe kaçurrele.

Ai tashmë është babai i dy fëmijëve, Joni, djali i madh dhe Anna, e vogla. Duhet të themi se në atë kohë ai ka qënë mjaft simpatik.