Modelja shqiptare i tregon Elvanës se nuk është ajo e vetmja që… (FOTO) – AlpeGossip
Modelja shqiptare i tregon Elvanës se nuk është ajo e vetmja që… (FOTO)

Modelja shqiptare i tregon Elvanës se nuk është ajo e vetmja që… (FOTO)

Një postim i nënkuptuar por që e përcolli mesazhin në momentin e duhur.

Fundjavën e kaluar Elvana Gjata postoi disa foto ku tregonte se pas kaq shumë kohësh, më në fund kishte gjetur momentin të shëtiste në këmbë në rrugët e qytetit të saj, Tiranë. Por ve shëtitjes në këmbë, këtë moment e karakterizonte edhe thjeshtësia në look e këngëtres. Elvana u shfaq pa pikë make up-i në fytyrë dhe nuk ngurroi që edhe fotot t’ ndante me ndjekësit në Instagram.

Por më pak se 1 orë më vonë modelja shqiptare Elena Lika postoi të njëtat foto ku shfaqte fytyrën e saj ‚ujë dhe sapun si një mënyrë për t’i treguar Elvanës se nuk është e vetmja që nuk e ka problem të shfaqet e tillë në publik. Urojmë që edhe vajza të tjera të ekranit të mos e kenë këtë tabu dhe të ‘zhvishen’ edhe nga make up-i.