PUSHUESIT MBETEN GOJËHAPUR/ Gomonia me 50 marokenë zbarkon në plazhin e… (VIDEO) – AlpeGossip
PUSHUESIT MBETEN GOJËHAPUR/ Gomonia me 50 marokenë zbarkon në plazhin e… (VIDEO)

PUSHUESIT MBETEN GOJËHAPUR/ Gomonia me 50 marokenë zbarkon në plazhin e… (VIDEO)

Ky është momenti kur një grup emigrantësh zbarkojë në një plazh turistësh në Spanjë dhe më pas fillojnë të ngjiten shkëmbinjve.

Pushuesit kanë mbetur gojëhapur kur kanë parë një gomone me 50 marokenë, përfshi 10 fëmijë, të zbarkojnë në plazh pranë një hoteli luksoz në Costa de la Luz.

Në pamje duket qartë se si refugjatët vrapojnë në plazhin e populluar të Barroasa rreth orës 3.30 të drekës ditën e djeshme.

Ngjarja ndodhi pranë një resorti luksoz të quajtur Sancti Petri, me dyqane anijesh, restorante e hotele 4-5 yje.