E PABESUESHME! Jay Z e tradhëtoi Beyoncen me këngëtaren e famshme (FOTO) - AlpeGossip
E PABESUESHME! Jay Z e tradhëtoi Beyoncen me këngëtaren e famshme (FOTO)

E PABESUESHME! Jay Z e tradhëtoi Beyoncen me këngëtaren e famshme (FOTO)

U përfol që ishte Rita Ora, por këngëtarja kosovare e mohoi me forcë dhe ka pasur të drejtë. Një kushëri i Beyonces, Marlon shkroi së fundi në Twitter se bëhet fjalë për një këngëtare e cila sic thotë ai : “këndon si një mace e plagosur në një rrugicë“, duke iu referuar kështu njërës prej pjesëve të…Rihanës!!!!!

 

Thuhet se edhe incidenti i famshëm i ashensorit, ku Solange e sulmoi Jay Z-në, ka qenë pikërisht afrimiteti i madh i tij me të mbrojturën e vet, yllin nga Barbadosi. Në 2016-tën, Beyonce gati sa s`qenka ndarë me Jay Z-në, por reperi i është lutur dhe e ka bindur të mos e merrte një vendim kaq radikal.

“Kisha një stil jete shumë kaotik, plot festa e netë te humbura”, do të shprehej ai vetë një vit më vonë. “Ajo donte të ikte; mezi e binda të mendohej edhe një herë”, shton reperi. Dhe duket se ka ndryshuar vërtet, pasi këngëtarja shprehet së fundi mjaft e kënaqur me martesën e saj.