“VIPAT E BLLOKUT” sulmojnë Alketën! I PUBLIKOJNË FOTON E ÇUDITSHME: “Kush tha që është natyrale…..” – AlpeGossip
“VIPAT E BLLOKUT” sulmojnë Alketën! I PUBLIKOJNË FOTON E ÇUDITSHME: “Kush tha që është natyrale…..”

“VIPAT E BLLOKUT” sulmojnë Alketën! I PUBLIKOJNË FOTON E ÇUDITSHME: “Kush tha që është natyrale…..”

Detyra e tyre është demaskimi i fytyrave publike dhe sa herë ka raste të tilla, faqes ‘Vipat e Bllokut’ nuk mund ti shpëtojë.

Në një postim në Instastory ata kanë hedhur Alketa Vejsiu. Duke e pabesushme por ja si duket Alketa kur ka qenë e vogël, edhe pse jemi në djeni për operacionin plastik në hundë, por në këtë foto tregon se ndoshta ajo nuk është ndërhyrja e vetme.

Përgatiti: AlpeNews.al