AURELA HOXHA BËN BASHKË VIP-AT SHQIPTAR/ Bleona Qereti e ftuar speciale (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
AURELA HOXHA BËN BASHKË VIP-AT SHQIPTAR/ Bleona Qereti e ftuar speciale (FOTO+VIDEO)

AURELA HOXHA BËN BASHKË VIP-AT SHQIPTAR/ Bleona Qereti e ftuar speciale (FOTO+VIDEO)

Aurela Hoxha ka mbledhur VIP-at shqiptar në Spanjë për të prezantuar linjën e saj të re të rrobabanjove. Oriola Marashi, Elena Lika, Dorina Gegiçi e shumë modele të njohura sfiluan ndërsa të ftuar ishin edhe shumë personazhe të tjerë të njohur.

Mes tyre e ftuara speciale ishte Bleona Qereti e cila ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet shumë elegante me një fustan të zi dhe shkruan se shoqërohej nga Alban Ramosaj.

Edhe motra e Albanit, Beatrix ishte gjithashtu e ftuar dhe publikoi disa pamje nga sfilata.