PO NA PËLQEN SHUMË/ Trendi i momentit në karantinë është look-u i ri i Dafina Zeqirit! (FOTO) – AlpeGossip
PO NA PËLQEN SHUMË/ Trendi i momentit në karantinë është look-u i ri i Dafina Zeqirit! (FOTO)

PO NA PËLQEN SHUMË/ Trendi i momentit në karantinë është look-u i ri i Dafina Zeqirit! (FOTO)

Na ka humbur numërimi i rasteve kur këngëtarja Dafina Zeqiri ka ndryshuar look, megjithatë ditën e sotme e bëri sërish dhe po na pëlqen kaq shumë!

Në InstaStory, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon se po ndryshon përsëri model flokësh dhe me siguri ky do të jetë trendi i ri i karantinës.

Dafina e ka mbushur kokën me gërsheta, të cilat i ka kapur bisht dhe në video shfaqet e kënaqur me pamjen e saj të re.

Një model të tillë flokësh e bëri disa ditë më parë edhe reperja Loredana Zefi, e cila u shfaq në një foto me flokët gërsheta të kthyera nga njëra anë.

Dy vajzat duken super cool dhe ky model flokësh po kthehet në trendin e ri të karantinës, ndërsa presim që vajza të tjera të krijojnë të njëjtin look!

View this post on Instagram

Heute gibts ne ÜBERRASCHUNG! @dafineneziri

A post shared by Loredana (@loredana) on