THEU KARANTINËN/ Zbulohet arsyeja pse udhëtoi Tayna në Zvicër (FOTO) – AlpeGossip
THEU KARANTINËN/ Zbulohet arsyeja pse udhëtoi Tayna në Zvicër (FOTO)

THEU KARANTINËN/ Zbulohet arsyeja pse udhëtoi Tayna në Zvicër (FOTO)

Ditën e sotme u raportua se reperja e njohur Tayna ka thyer karantinën dhe ka udhëtuar drejt Zvicrës. Ishte vetë Tayna që publikoi video nga aeroporti i Zyrihut e nga udhëtimi në avion.

Ncncnc a ka kufij more, a ka koronë për ty?”, e pyeste menaxheri i saj.  “Për dikë po, për dikë jo”, i përgjigjej Tayna.

“Prive.al” ka zbuluar arsyen pse Tayna ndërmori këtë udhëtim të rrezikshëm në kohë pandemia. Bëhet e ditur se reperja ka shkuar në Zvicër për të xhiruar videoklipin e saj më të ri.

Kujtojmë se kënga e fundit e Taynës ishte “A Jo”.