E MBËSHTESIN NË ÇDO MOMENT/ Brenda festës së Einxhel Shkirës me ndjekësit e saj (VIDEO) – AlpeGossip
E MBËSHTESIN NË ÇDO MOMENT/ Brenda festës së Einxhel Shkirës me ndjekësit e saj (VIDEO)

E MBËSHTESIN NË ÇDO MOMENT/ Brenda festës së Einxhel Shkirës me ndjekësit e saj (VIDEO)

Që ditën e parë që u bë pjesë e “Big Brother VIP”, ajo arriti që të merrte jo vetëm vëmendjen e banorëve, por edhe të publikut.

Është fjala për Einxhel Shkirën, e cila ka fituar zemrën e shumë njerëzve, të cilët e mbështesin në çdo moment. Për këta persona që fitoi dashurinë e tyre, moderatorja e njohur ka bërë së fundmi një festë.

E mbështesin në çdo moment, brenda festës së Einxhel

Në një ambient të hapur ku i ftuar ishte çdo përkrahës i saj, ish- banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka shpërndarë herë pas here momente nga festa. Einxhel gjithashtu pranë saj kishte edhe partnerin, Dj Dagz, dhe disa nga miqtë e saj më të ngushtë.

 

Ndërkohë një moment që mund të themi me plot gojë ishte pika kulminante e gjithë organizimit, ishte dhurata që ndjekësit e bukuroshes kishin bërë për të.

Me një surprizë ashtu siç ndodhën shpesh në BB VIP, përkrahësit e saj i sollën moderatores së njohur disa parashuta.

E mbështesin në çdo moment, brenda festës së Einxhel

VIDEO

VIDEO

VIDEO

VIDEO