ÇMENDEN FANSAT/ Aktori turk uron Shqipërinë për 106 vjetorin e Pavarësisë (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDEN FANSAT/ Aktori turk uron Shqipërinë për 106 vjetorin e Pavarësisë (FOTO)

ÇMENDEN FANSAT/ Aktori turk uron Shqipërinë për 106 vjetorin e Pavarësisë (FOTO)

Që prej mëngjesit të ditës së djeshme rrjetet sociale janë mbushur me urime për festat e nëntorit dhe urimeve u është bashkuar edhe aktori turk shumë i dashur për publikun dhe shumë i komentuar në media për martesën me Almeda Abazin, Tolgahan Sayisman.
Aktori i serialeve shumë të ndjekur ka postuar një foto të flamurit duke shkruar në shqip: “Gëzuar ditëlindjen Shqipëri” e duke bërë të lumtur të gjithë fansat shqiptarë.

Kujtojmë që Tolgahan nuk harron ta urojë Shqipërinë dhe Kosovën çdo vit e madje urimet e tij janë gjithmonë në shqip.