“MË NË FUND PUSHIM DHE PA PIKË GRIMI”/ Luana duket si BEB në këtë video! – AlpeGossip
“MË NË FUND PUSHIM DHE PA PIKË GRIMI”/ Luana duket si BEB në këtë video!

“MË NË FUND PUSHIM DHE PA PIKË GRIMI”/ Luana duket si BEB në këtë video!

Luana Vjollca është padiskutim një nga moderatoret më të dashura dhe më të komentuara.

Shpeshherë ajo vihet në fokus të mediave rozë për pamjen e saj të jashtme.

Vjollca, si një përdoruese aktive e rrjeteve sociale që është, ditën e sotme ka postuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shfaqet pa make-up, me flokët e kapura dhe me një kanotierë të zezë.

“E dielë e lumtur, më në fund pushim dhe pa pikë grimi”, shkruan moderatorja.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim atë me grim televiziv! Ky është një nga rastet e rralla që ajo shfaqet ujë e sapun!

Luana sapo ka mbyllur me sukses sezonin e “Shiko kush luan”, ndërsa ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim deri në sezonin e ardhshëm!