“QË TA MARR VESH DYNJAJA”/ Poza që ka fiksuar vip-et nga parukeria: Nga Arbana Osmani… (FOTO) – AlpeGossip
“QË TA MARR VESH DYNJAJA”/ Poza që ka fiksuar vip-et  nga parukeria: Nga Arbana Osmani… (FOTO)

“QË TA MARR VESH DYNJAJA”/ Poza që ka fiksuar vip-et nga parukeria: Nga Arbana Osmani… (FOTO)

Poza që ka marrosur femrat e  njohura të showbizit shqiptar është pikërisht selfie nga  salloni i bukurisë.

Duket se së fundmi kjo është kthyer në një mani për vip-et , të cilat nuk ngurojnë të publikojn në rrjetin social Instagram foton nga parukeria.

Mirëpo nëse nuk  e dini si fillim këtë pozë e kanë filluar motrat Kardashian dhe Jenner të cilat pozonin vazhdimisht nëpër rrjete  nga salloni i bukurisë.

Prandaj vëmendje vajza kur të shkoni tek parukiera rradhës tjetër, mos u largoni pa bërë një “selfie”.

Armina Mevlani

Lori Hoxha

Adrola Dushi

Miriam Cani

Arbana Osmani

Ilda Bejleri

AlpeNews.al