U SUPRIZUAM/ Miriam Cani pozon “TOPLESS” dhe rrjeti u “çmend” (FOTO) – AlpeGossip
U SUPRIZUAM/ Miriam Cani pozon “TOPLESS” dhe rrjeti u “çmend” (FOTO)

U SUPRIZUAM/ Miriam Cani pozon “TOPLESS” dhe rrjeti u “çmend” (FOTO)

Këngëtarja e njohur nuk njihet për një stil ekstravagant apo provokues dhe janë të rralla fotot kur Miriam Cani tregon fizikun e saj.

Mbrëmjen e së dielës ajo publikoi një foto ku shfaqet “topless”, por pa treguar asetet.

Ky imazh erdhi pas suksesit që pati me këngën “Në Parajsë”, të cilën e publikoi tre ditë më parë.

Ajo shfaq bukurinë e saj natyrale, me një makijazh të lehtë, flokët e kapur dhe kurorën si aksesor.

Në komente nuk do të gjeni asnjë fyes, por vetëm komplimente.

Shumica e ndjekësve të saj e kanë krahasuar Miriam Canin në këtë foto me një “engjëll” dhe ne jemi plotësisht dakord.