BAFTA AFTERPARTY: Disa nga pamjet më të mira – AlpeGossip
BAFTA AFTERPARTY: Disa nga pamjet më të mira

BAFTA AFTERPARTY: Disa nga pamjet më të mira

Pas mbarimit të ceremonisë së çmimeve BAFTA, ishte radha e festës. Yje si Anya Taylor-Joy, Cara Delevingneetj u bënë bashkë dhe këto janë ndër pamjet më të mira.

Anya Taylor-Jo

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Kaia Gerber

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Cara Delevingne

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Dua Lipa

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Emily Blunt

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Rosamund Pike

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Alexa Chung

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Poppy Delevingne

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Idris dhe Sabrina Elba

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

FKA Twigs

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Charli XCX 

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Rosie Huntington-Whiteley

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Joe Alwyn

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Andrew Scott

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Paul Mescal

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Lewis Hamilton dhe Anna Wintour

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira

Florence Pugh

BAFTA Afterparty: Disa nga pamjet më të mira