“AMAN O ROMEO…”/ Donald Veshaj ironizon Arbër Hajdarin dhe nxjerr zbuluar produksionin – AlpeGossip
“AMAN O ROMEO…”/ Donald Veshaj ironizon Arbër Hajdarin dhe nxjerr zbuluar produksionin

“AMAN O ROMEO…”/ Donald Veshaj ironizon Arbër Hajdarin dhe nxjerr zbuluar produksionin

Pas prishjes së sfidës nga Meritoni, një debat i ashpër ndodhi mes tij dhe Romeos. Romeo e akuzoi si fajtor për mungesën e ushqimit, ujit dhe cigareve në shtëpi, mirëpo sipas opinionistit Arbër Hajdari, halli i vetëm i konkurrentëve është mungesa e cigareve.

Pas kësaj, një reagim ka ardhur prej Donaldit, i cili siç duket ironizon Arbrin dhe i del në mbrojtje vëllait të tij, Romeos.

“Aman o Romeo se ke plot bukë në atë shtëpi, mos i merr kaq seriozisht provat e buxhetit se qenkan kot. Pa bukë nuk qenkeni. Mirë mirë, goxha mirë”, shkruan Donaldi.

Donald Veshaj ironizon Arbër Hajdarin dhe nxjerr zbuluar produksionin