“MË KA NGELUR QEJFI PAFUND”/ Donaldi flet për Arjolën – AlpeGossip
“MË KA NGELUR QEJFI PAFUND”/ Donaldi flet për Arjolën

“MË KA NGELUR QEJFI PAFUND”/ Donaldi flet për Arjolën

Spektaklin e sotëm Donaldi ka folur për Arjolën.

“Realisht më ka ngelur qejfi pafund me Arjolën për shumë gjëra por nëse ai televotim do të ishte real dhe jo për të preferuarin realisht do më vinte keq për Arjolën se e vendos veten në vend të saj dhe në të gjitha situatat imagjinoj djalin e vet edhe s’do të doja që dikush te debatonte me mamanë time të paktën me tone të larta”,-tha Donaldi.