Soni ngre në këmbë New Yorkun, harron një detaj që e bëri të LINTE NAM në skenë – AlpeGossip
Soni ngre në këmbë New Yorkun, harron një detaj që e bëri të LINTE NAM në skenë

Soni ngre në këmbë New Yorkun, harron një detaj që e bëri të LINTE NAM në skenë

Soni Malaj dhe disa artistë të tjerë kanë nisur një tur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku janë takuar dhe kanë argëtuar shqiptarët e diasporës.
Këngëtarja ka qenë në New York, ku siç duket nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, ka ngritur peshë zemrat e të pranishëmve në sallë.

Ajo ka publikuar edhe disa foto në Instagram, në të cilat tregon veshjen e mbrëmjes. Fustani duket shumë i bukur, por ka një detaj që mund të themi se e ka turpëruar këngëtaren.

Soni ka pasur fustanin e grisur, nga i cili, siç mund të vihet re, i ka dalë edhe një pjesë e reçipetit të bardhë.

Incidente që ndodhin, apo jo?