4 muajshe shtatzënë, zbulohet gjinia e bebes që pret Jona Spahiu – AlpeGossip
4 muajshe shtatzënë, zbulohet gjinia e bebes që pret Jona Spahiu

4 muajshe shtatzënë, zbulohet gjinia e bebes që pret Jona Spahiu

Moderatorja e ‘Pa filtër’, Jona Spahiu, është një prej personazheve më të përfolur të showbizit shqiptar, e cila së fundmi u komentua shumë për lajmin e martesës me biznesmenin Frenkli Ymeri dhe shtatzëninë e saj.
Këtë të fundit moderatorja ende nuk e ka konfirmuar, mirëpo burime pranë çiftit thanë ditën e sotme për ‘Chaud Patate’ në ‘Energy Radio’ se lajmi është shumë i vërtetë, madje ata zbuluan edhe gjininë e fëmijës.

Sipas burimeve, Jona dhe Frenkli janë në pritje të një djali dhe gjithashtu shumë shpejt do të zhvillojnë dasmën e tyre, për të cilën kanë nisur përgatitjet.