“KAM NDERIN…”/ Fjodora Fjora rikthehet në ekran, ja televizioni ku do e shohim së shpejti – AlpeGossip
“KAM NDERIN…”/ Fjodora Fjora rikthehet në ekran, ja televizioni ku do e shohim së shpejti

“KAM NDERIN…”/ Fjodora Fjora rikthehet në ekran, ja televizioni ku do e shohim së shpejti

Fjodora Fjora ka qëndruar për një kohë të gjatë larg ekranit, por ajo do të rikthehet me sezonin e ri. Ditën e sotme moderatorja ka zbuluar se do ta shohim çdo ditë live në “RTSH”.

Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, Fjodora ka zbuluar se do të drejtojë emisionin e pasdites.

“Kam nderin dhe privilegjin të nis emisionin e pasdites, çdo ditë live në ekranin e të gjithë shqiptarëve me një super ekip. RTSH”, ka shkruar ajo.