DITËLINDJET E 23 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA MICHELLE MOGAGHAN DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 23 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA MICHELLE MOGAGHAN DERI TE…

DITËLINDJET E 23 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA MICHELLE MOGAGHAN DERI TE…

Data shënon 23 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Michelle Lynn Monaghan 42 vjeç (Aktore)

Catherine Keener 59 vjeç (Aktore)

Hope Davis 54 vjeç  (Aktore)

Keri Russell 42 vjeç (Aktore)

Marine Hinkle 52 vjeç (Aktore)

Nicholle Tom 40 vjeç (Aktore)

Vanessa Morgan 26 vjeç (Aktore)

Joan Crawford (1906-1977)  (Aktore)

Ben Rappaport 31 vjeç (Aktor)

Steven Strait  31 vjeç (Aktor)