Armela e BB flet për lidhjen e re/ Shihni si shpërthen ajo (FOTO) – AlpeGossip
Armela e BB flet për lidhjen e re/ Shihni si shpërthen ajo (FOTO)

Armela e BB flet për lidhjen e re/ Shihni si shpërthen ajo (FOTO)

Pak orë pasi ish banorja e “Big Brother 9” postoi nje video ku shihej duke kërcyer nën ritmet e këngës “Urime” të reperit 2Ton, që përfshin vargjet: “Shumë urime për dashninë e re…” filluan aludimet se bukuroshja ishte ne një lidhje të re. Kjo nisur edhe nga mbishkrimi që ajo kishte vendosur në video.

 

 

Pas lajmeve mbi një lidhje të mundshme, Armela ka reaguar duke hedhur poshtë të gjitha thashethemet.

“Qetësohuni njerëz, është thjesht një këngë! Kam qenë dhe do vazhdoj të jem beqare”- ka shkruar ajo në Instastory.