I KTHEN RESTON MILIARDERIT IRANIAN/ Nxehet keq Fjolla Morina: Gej, legen – AlpeGossip
I KTHEN RESTON MILIARDERIT IRANIAN/ Nxehet keq Fjolla Morina: Gej, legen

I KTHEN RESTON MILIARDERIT IRANIAN/ Nxehet keq Fjolla Morina: Gej, legen

Konflikti që nisi nga një video e publikuar në Instagram, ka përfunduar në tone të ashpra ditën e sotme mes këngëtares Fjolla Morina dhe miliarderit Iranian, Sasha Sobhani.

Ky i fundit disa orë më parë e quajti Fjollën mashtruese dhe madje publikoi bisedat private mes tyre në Instastoryn e tij, për të vërtetuar se ishte Fjolla ajo që i shkonte nga pas dhe se ai nuk kishte pikë interesi për të.

Mirëpo, pak më parë Fjolla Morina e revoltuar ka publikuar në Instastoryn e saj disa të dhëna për iranianin, ku thuhet se është i biri i një mashtruesi.

“Njihuni me Sasha Sobhani, djalin e ish-ambasadorit iranian të Venezuelës.

Me fjalët e tij ka thënë se ka vjedhur para nga njerëzit për kënaqësitë e veta. Më pas i ka thënë mikut të tij: “Ti gjithashtu duhet të vjedhësh nëse mundesh.”- ishin fjalët e shkruara.

“Ky je ti, legen, se me ti nxjerrë sms-të të degjeneroj. Mashtrues gay.”- ka shpërthyer Fjolla në postimet e saj.