THA SE U FRIKËSUA NGA OLIMPIA/ Oriola Marashi merr këtë përgjigje nga Ermali (FOTO) – AlpeGossip
THA SE U FRIKËSUA NGA OLIMPIA/ Oriola Marashi merr këtë përgjigje nga Ermali (FOTO)

THA SE U FRIKËSUA NGA OLIMPIA/ Oriola Marashi merr këtë përgjigje nga Ermali (FOTO)

Olimpia është një ndër vajzat më seksi që shohim në ekranet shqiptare. Ajo këtë sezon po bashkëpunon me moderatorin Ermal Mamaqi në emisionin e tij, si këngëtare. Së fundmi edhe ajo është shndërruar për ‘Halloween’ dhe bashkë me të Mamaqi ka postuar një foto të ‘frikshme’ në Instagram.

Mes shumë komenteve nga ndjekësit e moderatorit bie në sy komenti i modeles seksi, Oriola Marashi.  Duke iu referuar ‘Halloween’ , Oriola shprehet e frikësuar nga kjo pamje e Olimpias dhe shkruan:“Ayyy sa frik”.

“Mbahu motër”, ia kthen Ermali me humor Oriolës. Po juve ju si duket Olimpia në këtë foto? E frikshme?