VIPAT E BLLOKUT/ Olti Curri “shpërthen”: Po tall k***n ti tani? Përderisa ju ndjek… (FOTO) – AlpeGossip
VIPAT E BLLOKUT/ Olti Curri “shpërthen”: Po tall k***n ti tani? Përderisa ju ndjek… (FOTO)

VIPAT E BLLOKUT/ Olti Curri “shpërthen”: Po tall k***n ti tani? Përderisa ju ndjek… (FOTO)

Një ndër faqet me të famshme të Instagramit, “Vipat e bllokut” për një kohë të gjatë ka diskredituar të gjithë ato femra apo meshkuj, që ne na pëlqen ti quajmë VIPA.
E megjithatë, nga këto të fundit ka patur shpesh sulme, ku disa prej tyre edhe kanë tentuar ta mbyllin faqen apo ta hedhin edhe në gjyq.
E suksshme dhe ironizuese, “Vipat e bllokut official”, ka pyetur dje disa nga ndjekësit e famshëm mbi mendimin që ata kanë për faqen dhe disa nga përgjigjet janë thjesht EPIKE.
Shikoni reagimin e Olti Currit:
Përgatiti: AlpeNews.al