E QUAJTI “PRINCI IM”/ Albi Nako reagon pas postimit të Klaudia Pepës me balerinin bukurosh (FOTO) – AlpeGossip
E QUAJTI “PRINCI IM”/ Albi Nako reagon pas postimit të Klaudia Pepës me balerinin bukurosh (FOTO)

E QUAJTI “PRINCI IM”/ Albi Nako reagon pas postimit të Klaudia Pepës me balerinin bukurosh (FOTO)

Ditën e sotme balerina shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në media, Klaudia Pepa i mahniti ndjekësit në Instagram me një foto ku shfaqej e veshur me një fustan madhështor teksa kolegu i saj balerini Francesco Mariottini po e mbante në ajër.
“Princi im”, shkruante Klaudia duke njoftuar se së shpejti po vjen me një projekt të ri.

Balerina postoi edhe një video me Francescon ku ai shfaqet duke e rrotulluar në ajër.
Pasi e ka parë këtë video, Albi Nako ka reaguar duke e pëlqyer postimin.

Klaudia dhe Albi kanë treguar gjithmonë që pas ndarjes ruajnë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin.