“KARTOLINA NGA VIP-AT”/ Këto janë portretet e tyre familjare pranë bredhit të Vitit të Ri (FOTO) – AlpeGossip
“KARTOLINA NGA VIP-AT”/ Këto janë portretet e tyre familjare pranë bredhit të Vitit të Ri (FOTO)

“KARTOLINA NGA VIP-AT”/ Këto janë portretet e tyre familjare pranë bredhit të Vitit të Ri (FOTO)

Tashmë jemi shumë pranë fundit të vitit 2018 e secili bëhet gati për të filluar një kapitull të ri në jetë.

E ashtu siç është bërë traditë vipat realizojnë edhe sete fotografike me temë festat e fundvitit së bashku me familjen e tyre për ti ndarë më pas në rrjete sociale me miqtë e tyre.

Të veshur me të kuqe ose thjesht me sfond bredhin i cili është simbol i këtyre festave, figura të famshme të ekranit kanë nxituar për të publikuar “kartolinat” e tyre të vitit të ri, edhe si një urim për ndjekësit e tyre.

Jona Kalemaj me familjen e saj

 

Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxa me djalin e tyre

Bora Zemani me djalin  e saj 

Ledina Çelo