JEMI TË SIGURT QË NUK E DINIT/ Ky fiksim i vjetër i Oriola Marashit do t’ju habisë (FOTO) – AlpeGossip
JEMI TË SIGURT QË NUK E DINIT/ Ky fiksim i vjetër i Oriola Marashit do t’ju habisë (FOTO)

JEMI TË SIGURT QË NUK E DINIT/ Ky fiksim i vjetër i Oriola Marashit do t’ju habisë (FOTO)

E kemi parë shpesh me foto provokuese dhe tejet sensuale. Oriola Marashi di si t’a tërheqë vëmendjen e fansave të saj dhe të kujtdo që e njeh. E pikërisht ditën e sotme Oriola ka zgjedhur që të kthehet pas në kohë.

Modelja është rikthyer tek një ves i vjetër i kohës së gjimnazit. Nuk e dinim fiksimin e saj për të marre xhaketën e babait dhe mund të na duket paksa absurde. Por ja që Oriola përmes disa fotove në instagram, na ka treguar se ky ishte një zakon që nga gjimnazi që ajo e bënte shpesh.

Ajo ka pozuar me xhaketën e babait e megjithatë duket kaq bukur dhe sensuale. Në mbishkrimin e fotove ajo ka thënë : -“Kthim mbrapa tek xhaketa e huazuar e babait si në  gjimnaz”,- duke e shoqëruar këtë me ikona të qeshurash. Edhe kështu Oriola shkëlqen!