I FIKSUAR PAS TYRE/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar kjo këmishë e Ghetto Geasy-t (FOTO) – AlpeGossip
I FIKSUAR PAS TYRE/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar kjo këmishë e Ghetto Geasy-t (FOTO)

I FIKSUAR PAS TYRE/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar kjo këmishë e Ghetto Geasy-t (FOTO)

Ghetto Geasy është një nga reperët më të njohur e më të përfolur të showbiz-it shqiptar. Përveç suksesit të tij në muzikë ai gjithmonë ka qenë shumë i komentuar për jetën luksoze që bën.

Së fundmi, profili ”What They Wearin” në Instagram ka qenë jo që na ka treguar çmimin jo të zakonshëm të një këmishe që ai ka veshur. Ka qenë pikërisht këmisha ”Versace” Bandana Print që ai ka zgjedhur për të veshur në ditëlindjen e 28-të të Luanës e cila ka kushtuar plotë 895€.

Siç mund ta keni vënë re, Getoari i dashuron këmishat dhe shpenzon shumë për to. /AlpeGossip.al